Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
odpady

Baza noclegowa

13 stycznia 2019 r. w Skępem zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki publicznej było zbieranie środków pieniężnych:

„na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”
po hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.

258Tegoroczną akcję rozpoczęliśmy 12 stycznia br. Turniejem Halowej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skępe – Piotra Wojciechowskiego, który odbył się na hali przy Szkole Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem. Do gry stanęło 9 drużyn, które stoczyły zaciętą walkę o zwycięstwo. Ostatecznie zwycięzcą została drużyna z Tłuchowa „TŁUCHOWIA 1”, drugie miejsce JOGA BONITO z Brodnicy, a trzecie PASY z Mochowa. Nagrodzono także najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza podczas Turnieju. Strzelcem okazał się Kamil Witkowski, a bramkarzem Jacek Kaźmierczyk. Otrzymali oni statuetki ufundowane przez Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Skępem – Ryszarda Szewczyk. Turniej odbył się dzięki współpracy z UKS Skompensis Skępe. Podczas Turnieju została zebrana kwota 935,00 zł, która została przekazana do puszek wolontariuszy.

Czytaj więcej...

192W piątek 04.01.2019 roku w Karnkowie odbył się Ćwierćfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w drużynowym Tenisie Stołowym.

Zespół dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Skępem reprezentowały:   Karolina Ostrowska 6B i Katarzyna Gabrychowicz 6A, które zajmując      II miejsce w turnieju awansowały do półfinału wojewódzkiego w Chełmnie.

Gratulujemy!!!

W.B.

Czytaj więcej...