odpady
logo strona małe
rekultywacja

Baza noclegowa

035W środę, 17.10.2018r. w Skępem, odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę w rocznikach 2003-2005 reprezentowała sztafeta dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli IVm.

- drużyna dziewcząt:

Wiktoria Małecka 7a, Paulina Witkowska 7a, Alicja Skowrońska 3c,Oliwia Choczyńska 3c,

Natalia Gabrychowicz 3a, Weronika Ostrowska 3a, Julia Sikorska 3a, Monika Sobocińska 3a, Agata Chłopecka 3a, Nikola Pytelewska 3a,

Czytaj więcej...

034W dniu 19 października 2018r w Bobrownikach odbył się Finał Powiatowy Piłki Nożnej Chłopców szkół gimnazjalnych, rocznik 2003 - 2005. Nasi chłopcy zajęli II m ulegając w finale drużynie z Kikoła. Startowało siedem szkół z naszego powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali: Janiszewski Kacper 8b, Szmulewicz Marcel 8b, Jaworski Marcin 3c, Kaźmierowski Aleksander 3c, Kowalski Cezary 3c, Nowicki Sebastian 3c, Krutulski Maciej 3a.

Autor:   Rafał Wyrzykowski.

Czytaj więcej...

134W dniu 23 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „Omnibus 2018”. W konkursie wzięły udział dwie trzyosobowe drużyny z naszej szkoły z klas piątych i szóstych. Drużyna z klas szóstych w składzie: Agata Gibert, Urszula Ostrowska i Urszula Skoczylas zajęła III miejsce.

Maria Chrobak

Czytaj więcej...

003Hania Gładkowska z klasy III b SP Skępe już niejednokrotnie zachwyciła komisje w wojewódzkich, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych konkursach. W okresie świąt wielkanocnych zajęła I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie na Kartkę Wielkanocną, otrzymała dyplom i wspaniałe nagrody: wielki domek z firmy Playmobil i zestaw do karaoke. Obecnie jej wspaniałym sukcesem jest zdobycie I MIEJSCA na etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. : „Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”. Przedstawiciel OR KRUS przybył do naszej szkoły i wręczył laureatce główną nagrodę – Tablet. Praca Hani została przesłana dalej na konkurs ogólnopolski i tam też została zauważona wśród ponad 36 tysięcy prac, które wpłynęły na konkurs z 2987 szkół – zdobyła WYRÓŻNIENIE. 15 czerwca odbierze nagrodę w Warszawie. GRATULUJEMY !!!!!

Wychowawczyni Alina Staszkiewicz

Czytaj więcej...

Dnia 21 marca ( środa ) 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej. Miał on na celu prezentacje umiejętności wokalnych i językowych uczniów, promowanie nowych talentów, pobudzanie wiary we własne siły i talent oraz motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. Z naszej szkoły w tym konkursie wystąpiły dwie uczennice Natalia Redecka z klasy III w piosence pt. „Try everything” oraz Marta Sobocińska z klasy VII w piosence pt. „Dear Future Husband” Uczniowie oceniani byli przez jury, którzy brali pod uwagę stronę muzyczno – wokalną ( walory głosowe, muzykalność ), poprawność językową, interpretację prezentowanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Mimo dużej konkurencji i naprawdę świetnie śpiewających przeciwników podczas ogłoszeniu wyników to my usłyszeliśmy fantastyczne wiadomości Natalia Redecka zdobyła I miejsce, a Marta Sobocińska otrzymała wyróżnienie. Bardzo serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

bip2
krd2
SMS2
epuap
eea
baner fundusz
logo zuchowo