odpady
logo strona małe
rekultywacja

Wydarzenia

Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Baza noclegowa

134W dniu 23 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Tłuchowie odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „Omnibus 2018”. W konkursie wzięły udział dwie trzyosobowe drużyny z naszej szkoły z klas piątych i szóstych. Drużyna z klas szóstych w składzie: Agata Gibert, Urszula Ostrowska i Urszula Skoczylas zajęła III miejsce.

Maria Chrobak

Czytaj więcej...

003Hania Gładkowska z klasy III b SP Skępe już niejednokrotnie zachwyciła komisje w wojewódzkich, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych konkursach. W okresie świąt wielkanocnych zajęła I MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie na Kartkę Wielkanocną, otrzymała dyplom i wspaniałe nagrody: wielki domek z firmy Playmobil i zestaw do karaoke. Obecnie jej wspaniałym sukcesem jest zdobycie I MIEJSCA na etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. : „Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”. Przedstawiciel OR KRUS przybył do naszej szkoły i wręczył laureatce główną nagrodę – Tablet. Praca Hani została przesłana dalej na konkurs ogólnopolski i tam też została zauważona wśród ponad 36 tysięcy prac, które wpłynęły na konkurs z 2987 szkół – zdobyła WYRÓŻNIENIE. 15 czerwca odbierze nagrodę w Warszawie. GRATULUJEMY !!!!!

Wychowawczyni Alina Staszkiewicz

Czytaj więcej...

Dnia 21 marca ( środa ) 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej. Miał on na celu prezentacje umiejętności wokalnych i językowych uczniów, promowanie nowych talentów, pobudzanie wiary we własne siły i talent oraz motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. Z naszej szkoły w tym konkursie wystąpiły dwie uczennice Natalia Redecka z klasy III w piosence pt. „Try everything” oraz Marta Sobocińska z klasy VII w piosence pt. „Dear Future Husband” Uczniowie oceniani byli przez jury, którzy brali pod uwagę stronę muzyczno – wokalną ( walory głosowe, muzykalność ), poprawność językową, interpretację prezentowanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Mimo dużej konkurencji i naprawdę świetnie śpiewających przeciwników podczas ogłoszeniu wyników to my usłyszeliśmy fantastyczne wiadomości Natalia Redecka zdobyła I miejsce, a Marta Sobocińska otrzymała wyróżnienie. Bardzo serdecznie gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

279W dniu 14.03.18r. w Zespole Szkół Nr 9 w Toruniu odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO Szkół Podstawowych klas 5-7 w Warcaby Klasyczne. W zawodach brały udział drużyny z Bydgoszczy, Włocławka, Skępego,Cierpic i cztery drużyny z Torunia. Nasza drużyna w składzie Muranowska Aleksandra 7a, Gładkowski Jonasz 6b, Krajewski Paweł 6b i Tężycki Mateusz 7c zajęła V miejsce. Gratulujemy.

M. Moderski

Czytaj więcej...

263W sobotę tj. 27.01.2018r. w Toruniu zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkoatletyce Dzieci i Młodzików. Barwy UKS Skompensis Skępe reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, są to :

Filip Panasiewicz klasa IIc wiek U-16, 4 miejsce w pchnięciu kulą 5 kg. – z wynikiem 9,28m ( miejsce dające stypendium sportowe Burmistrza Miasta i Gminy Skępe )

Czytaj więcej...

bip2
krd2
SMS2
epuap
eea
baner fundusz