odpady
logo strona małe
rekultywacja
wosp
naukowe3
Nowy 1

Wydarzenia

Styczeń 2018
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
ocena wody

Baza noclegowa

W minionym roku szkolnym dwoje uczniów Szkoły Podstawowej im. G. Zielińskiego w Skępem uzyskało tytuł laureata. Weronika Wyrzykowska, obecnie uczennica klasy VIIc, została laureatką konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez KOiW w Bydgoszczy. Mateusz Tężycki, obecnie uczeń klasy VIIc, został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki „Liga Zadaniowa”. Znaczące osiągnięcia uczniów zostały docenione przez Burmistrza Miasta i Gminy Skępe, który przyznał im stypendium naukowego I stopnia. Uzyskane sukcesy umożliwiły uczniom również składanie wniosków o zakwalifikowanie się do projektu „Prymus Pomorza i Kujaw” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Złożone wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie – Weronika i Mateusz zostali stypendystami projektu w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy i życzymy uczniom dalszych sukcesów.

Konkurs fotograficzny i wydanie albumu Wojewody Kujawsko-Pomorskiego pn. "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim" – edycja 2017

025Zakończyła się tegoroczna edycja konkursu fotograficznego pn. "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim". Była to kolejna edycja konkursu. Powołana przy Wojewodzie Komisja konkursowa przejrzała 1205 zdjęć nadesłanych w dniach od 18 kwietnia do 31 maja 2017 r. Ostatecznie do publikacji wybrano zwycięskich 271 prac, które w sposób najciekawszy przedstawiają walory przyrodniczo-krajobrazowe województwa kujawsko-pomorskiego. Wybrane fotografie, wykonane przez 77 autorów, którzy spełnili wymagania formalne wynikające z Regulaminu Konkursu, zostały umieszczone w albumie Wojewody Kujawsko-Pomorskiego pn. "Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim". Jonasz Gładkowski uczeń klasy VI b został laureatem tego konkursu. Jego zdjęcie Zimny maj- przedstawiające morele w lodowej kołderce zostało zamieszczone w albumie fotograficznym. Gratulujemy sukcesu naszemu uczniowi i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji tego ciekawego konkursu.

Czytaj więcej...

302W dniu 11 października 2017r w Bobrownikach odbył się Finał Powiatowy Piłki Nożnej Chłopców szkół gimnazjalnych. Nasza drużyna po ciężkich eliminacjach zakwalifikowała się do finału gdzie spotkała się z drużyną z Lipna. Po regulaminowym czasie gry był remis i spotkanie musiały rozstrzygnąć rzuty karne. W karnych więcej szczęścia miała drużyna z Lipna, która zajęła I miejsce, Skępe II miejsce.

Czytaj więcej...

269W czwartek 12.10.2017 roku w Lipnie odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych Mini Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarskie Piątki”.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Skępem w składzie: Moderski Kacper Va, Górczyński Kacper Vc, Karpiński Stanisław Vc, Mierzejewski Adam Vc, Piotrowski Maciej Vc, Skibicki Jakub Vc, Jabłoński Dominik VIa, Sikorski Mateusz VIa, Wasilewski Adam VIa, Krajewski Paweł VIb i Zieliński Maciej VIb, zajęła IV miejsce.

Czytaj więcej...

275

W dniu 23.10.2017 roku w Wielgiem odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych Unihokeja Chłopców.

Drużyna Gimnazjum ze Skępego zajęła IV miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Krutulski Maciej 2A, Elwertowski Miłosz 3B, Grębocki Szymon 3B, Kopaczewski Dawid 3B, Słupecki Łukasz 3B, Suchara Patryk 3B, Markowski Przemysław 3C i Jagas Jakub 3D. Gratulujemy!

Czytaj więcej...