Logo UE
logo strona małe
rekultywacja
kalendarz
odpady

Baza noclegowa

Bydgoszcz, 25.09.2020 r.

 

Ostrzeżenie meteorologiczne

o burzach z gradem/1

Zjawisko: Burze z gradem/1

 

Stopień zagrożenia: 1

 

Obszar:  Dotyczy powiatów: wszystkie powiaty

 

Ważność: od godz. 15:00 dnia 25.09.2020 do godz. 24:00 dnia 25.09.2020

Czytaj więcej...

Na podstawie Uchwały nr XXIII/209/2013 Rady Miejskiej w Skępem z dnia 25 czerwca 2013 r. w sprawie stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych Burmistrz Miasta i Gminy Skępe każdego roku przyznaje stypendia.

O stypendium mogą ubiegać się dzieci i młodzież szczególnie uzdolniona z terenu Miasta i Gminy Skępe, którzy zdobyli swoje osiągnięcia w terminie od 1 września roku poprzedniego do 31 sierpnia roku, w którym przyznawane jest stypendium. Celem przyznania stypendium jest wspieranie rozwoju uzdolnień uczniów, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu uzyskują w wybranej przez siebie dziedzinie wysokie osiągnięcia, chcąc się nadal rozwijać, posiadają wizję swojej dalszej pracy i potrafią sobie wyznaczyć cele do osiągnięcia.

Stypendia przyznawane są w trzech kategoriach:

Czytaj więcej...

Badania kardiologiczne

Nowoczesne ekg wysokiej rozdzielczości sygnałowej wykrywa:

  • stany przedzawałowe
  • chorobę niedokrwienną serca
  • nieprawidłowości w budowie komór i przegród serca
  • zmiany miażdżycowe
  • zaburzena rytmu serca

Badanie odbędzie się: 23.10.2020

Czytaj więcej...

OKÓLNIK

Urząd Miasta i Gminy w Skępem informuje, że Powszechny Spis Rolny realizowany w okresie od 1 września 2020 r. do 30 listopada 2020 r. przeprowadzony będzie w następujący sposób:

- wrzesień 2020: realizowany przez właścicieli gospodarstw we własnym zakresie na stronie spisrolny.gov.pl lub za pośrednictwem Gminnego Biura Spisowego w budynku urzędu w formie samospisu.

- październik, listopad 2020: spis dokonywany przez rachmistrzów terenowych Pana Pawła Klonowskiego oraz Pana Rafała Kisielewskiego poprzez kontakt telefoniczny. Weryfikacji rachmistrza można dokonać na stronie internetowej rachmistrz.stat.gov.pl Kontakt osobisty rachmistrza będzie możliwy po ogłoszeniu komunikatu w tej sprawie przez Wojewódzkie Biuro Spisowe.

Burmistrz
Miasta i Gminy Skępe

Piotr Wojciechowski

Szanowni Państwo,
informujemy że uległ zmianie adres internetowy pod którym można oglądać on-line transmisję obrad Rady Miejskiej oraz materiałów archiwalnych.
Nowy serwis streamingowy dostępny jest pod adresem esesja.tv Zachęcamy także do skorzystania z linków na stronie domowej miasta pod ikoną kamery, a także w sekcji transmisje na żywo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.